خبر خبر

برگزاري مراسم هفته بسيج در فرودگاه همدان
در سومين روز از هفته بزرگداشت بسيج، مراسم باشکوهي روز چهارشنبه هفتم آذرماه در سالن آمفي تئاتر فرودگاه همدان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه همدان، دراین مراسم مدیریت فرودگاه، معاونت، حراست ،فرماندهی یگان حفاظت فرودگاه، فرماندهی پلیس فرودگاه کلیه کارکنان و همچنین مهمانی عزیز وبزرگوار سردار مجیدی فرماندهی محترم سپاه انصار الحسین همدان بعنوان سخنران حضور داشتند. 

در ابتدای مراسم که در فضای معنوی وبا گرامی داشت  یاد و خاطره شهدای بسیجی آغاز شد ، سهراب کلوندی ضمن خوش آمدگوئی به حضار به تشریح نقش بسیجیان در صحنه های مختلف کشور و تاثیر این سازمان مردم نهاد در حرکت انقلاب و لزوم حمایت همه جانبه از این شجره طیبه پرداخت. 

در ادامه مراسم سردار مجیدی  به اهمیت توسعه  بسیج در جامعه و حتی بیرون از مرزهای مقدس ایران اسلامی اشاره نمود و بصیرت عمومی دررابطه با اهداف عالیه بسیج  جمهوری اسلامی ایران را بااستفاده از رهنمودهای مقام معظم رهبری ضروری دانست.

فرماندهی محترم سپاه انصار الحسین همدان بسیجی را وازه ای مقدس توصیف کرد وافزود :بسیجیان با دیدگاه مقدس خود توانسته اند کارهای بزرگی را در طول هشت سال دفاع مقدس به انجام برسانند و بعد از ان نیز در عرصه سازندگی موفق بوده اند.

در پایان مراسم با اهدائ لوح تقدیر از فعالان موکب شهید خوش لفظ فرودگاه همدان در ایام اربعین سید وسالار شهیدان تجلیل بعمل آمد.

-------------------------------------
نظرات